Ne:yapıyoruz?

Geleneksel:

Geleneksel pazarlama, online olmayan her türlü pazarlama faaliyetini ifade etmek için kullanılan bir terimdir. Geleneksel pazarlama örnekleri dediğimizde baskı, yayın, doğrudan posta, telefon ve reklam panoları, gazete, dergi gibi pek çok alanı kapsamaktadır.

Dijital:

Dijital pazarlama; arama motorları, internet siteleri, sosyal medya, e-posta ve mobil uygulamalar gibi dijital kanallar aracılığıyla sunulan reklamları ifade eder. Temel olarak, dijital pazarlama, elektronik cihazları içeren herhangi bir pazarlama ürünü veya hizmetidir. 

PLANLAR

Muhasebeci İş Başında

TASARLAR

Beyin Fırtınası

PAZARLAR

DİJİTAL DE SÜREÇ

Strateji Planı

Büyük emekler sonucunda markamızı inşa ettik, üretiminiz ve satış kanallarınız hazır. Peki ya dijital caddedeki sosyal dükkanımız?

İçerik Üretimi

Günümüzde milyonlarca insan, her gün saatlerce vaktini sosyal medyada geçiriyor. Size özel hazırlanan strateji planına göre sosyal mecra dinamiklerine uygun içerikler üretiyoruz.

Analiz ve Raporlama

Anlık değişimleri, kampanya ve reklamları ölçümleyerek raporlamalar yapıyor; planlanan stratejiler ile markanızı sosyal medyada konumlandırarak iletişim ve takip süreçlerini yönetiyoruz.